Nasza moc to zespół

Uwielbiamy szukać piękna w zwyczajnych rzeczach, dostrzegać subtelne kolory, utrwalać głębokie emocje,
dzielić się obrazem, zachowywać świeży umysł, podejmować nowe wyzwania, zarażać energią.

BEATA FARON

fotograf, designer

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i Szkoły Designu w Ljubljanie, Graphic Designer w agencji brandingowej.  Związana z fotografią odkąd pamięta. Uwielbia pracować z ludźmi, bardzo ceni relacje i emocje, szczególnie te, które są szczere i prawdziwe.  Z jej wyczuciem stylu i dbałością o szczegóły każda sesja wygląda niesamowicie.

Paweł Organ Fotograf ślubny, postproduction master, studioPHARA, fotografia weselna
PAWEŁ ORGAN

postproduction master

Absolwent Informatyki na krakowskiej Akademii Górniczo – Hutniczej, na co dzień twórca wspaniałych pomysłów i nietypowych rozwiązań. Wspiera członków naszego zespołu dobrą radą i świeżym pomysłem. Dzięki swojej wrażliwości potrafi odpowiednio dopełnić każdy kadr, wydobywając z niego magię chwili. Jest dobrym obserwatorem, cały czas poszukuje nowych rozwiązań.

Joanna Stec

account manager

Nasz nowy diament w zespole! Joanna wnosi olbrzymią dawkę entuzjazmu i nowych pomysłów. Dba aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Potrafi załatwić to czego się nie da. Dzięki niej sesje plenerowe są dopięte na ostatni guzik.  Joanna dzięki dużemu doświadczeniu w zarządzaniu eventami jest niezastąpioną częścią zespołu.